ÜNLÜLERİN DİYETLERİ

Temmuz 13, 2013

Adriana Lima

Adrianna Lima: Victoria’s Secret defilelerinden 9 gün önce, sadece sıvı tüketmeye başlıyor. Defileden 12 saat önce sıvı tüketimini de bırakan Lima, fiziğini buna borçlu.

Angelina Jolie: Maceraperestliğini yeme alışkanlıklarına da yansıtıyor. Kamboçya’yı ziyareti sırasında yediği hamamböceği onun favorisi.

Ashton Kutcher: “iJobs” filmi için Steve Jobs’u canlandırdığı filme hazırlanırken sadece meyve yemesi nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Bu rejim yüzünden pankreas sorunları yaşıyor.

Beyonce: “Dreamgirls” filmindeki rolü için yaklaşık 10 kilo veren Beyonce; akağaç şekeri, arnavut biberi ve limon suyundan yapılmış bir karışım içiyor. Sabahları tuzlu su ve akşam da metabolizmasını hızlandıran bir çay içen Beyonce, bu şekilde kilo vermiş. Ama bu diyetle ilgili doktorların tehlikeli olabileceğine dair yaptıkları uyarıları dikkate almak gerek.

Christina Aguilera: Aguilera, haftanın her günü kendi seçtiği bir yiyeceği tüketiyor. Bu diyetin özelliği seçilen meyve ve sebzelerin aynı renkte olması!

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÜNLÜLERİN DİYETLERİ

ÜNLÜLERİN DİYETLERİ

Defile Haftası!

Defile Haftası!